Frederic Kanoute "out" dva tjedna
NA JUTARNJEM treningu, koji su nogometaši Seville prakticirali u četvrtak u Nizozemskoj, s terena je iznesen malijski centarfor Frederic Kanoute.
Nogometaša su djelatnici kluba istog trena odveli u Amerdoof na magnetsku rezonancu, koja je, nasreću, pokazala samo istegnuće ligamenata desnog gležnja. Zbog toga će izvan pogona Malijac biti sljedeća dva tjedna.
U klubu vjeruju da će biti spreman za dvoboj prvog kola španjolske Primere, koji za Sevillu počinje 31. kolovoza u Santanderu protiv Racinga.
S treninga se povukao i vratar Andres Palop. On je lakše ozlijedio desno stopalo.
Totalsport
Foto: AFP
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara