Federer s lakoćom do četvrtfinala Tokija
NAJBOLJI tenisač današnjice Švicarac Roger Federer s lakoćom je prošao 3. kolo ATP turnira u Tokiju svladavši Južnoafrikanca Wesleya Moodiea sa 6:2, 6:1.
Nakon početnih 2:2 nedodirljivi Švicarac dobio je deset gemova, a izgubio samo jedan i plasirao se u četvrtfinale gdje čeka boljega iz dvoboja Waske - Suzuki.
U Tokiju, gdje se istodobno održava i WTA turnir, nastao je pravi kaos zbog kiše, pa je organizatorima na raspolaganju ostala samo jedna dvorana u kojoj su i igrali Federer i Moodie.
Danas bi u Tokiju na teren trebao izaći i Mario Ančić u dvoboju sa Nijemcem Rainerom Schuettlerom.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara