Davidenko donio prvi bod Rusima
HRVATSKA Davis Cup reprezentacija za dva dana rastat će se od velike srebrne salatare, koju su tenisači vođeni Nikijem Pilićem podigli lani u Bratislavi, u jednoj od najljepših noći hrvatskog sporta.
U Moskvi se igra novo finale u kojem Argentina i Rusija traže svoje mjesto u 105 godina dugoj Davis Cup tradiciji. Domaćini su u minimalnoj prednosti, nakon što je Nikolaj Davidenko za nešto više od sat vremena porazio Juana Ignacia Chelu (6:1, 6:2, 5:7, 6:4.)
Na terenu su trenutno David Nalbandian i Marat Safin, dok su za igru parova koja se igra u subotu prijavljeni Dmitrij Tursunov i Mihail Južnji za Rusiju, te Agustin Calleri i David Nalbandian za Argentinu.
D.R.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara