Cro Cop opet u ringu s Fujitom
MIRKO ˝CRO COP˝ FILIPOVIĆ 31. prosinca trebao bi imati meč u Japanu, najvjerojatnije opet protiv Fujite. Mirko se već borio sa Fujitom i udarcem u čelo ga na neko vrijeme udaljio iz ringa.
Filipovića su malo peckali laktovi, imao je sitnih problema s leđima, ali sve je samirano i sada je spreman za borbu. Njegov trener Mike Benčić dolazi iz Pule dva puta tjedno.
U međuvremenu se Filipović razišao sa svojim trenerom s kojim je radio vježbe za ruke, Dragom Dragićem, ali ostatak ekipe ostao je isti.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara