Clippersi otpustili dva igrača
DRUGA košarkaška momčad iz Los Angelesa, Clippersi, otpustila je dva svoja igrača, krilo Paula Davisa i braniča Freda Jonesa.
Davis je izabran 2006. godine u drugom krugu drafta, a za Clipperse je odigrao 80 utakmica uz prosjeke od 2.2 poena i 2.0 skoka po utakmici.
Ove je sezone te prosjeke popravio na 4.0 koša i 2.5 skoka u 12 minuta po susretu, no nije dosegnuo razinu očekivanja vodećih ljudi u klubu.
Što se, pak, Jonesa tiče, on će u NBA ligi i dalje ostati najpoznatiji po tome da je 2004. godine osvojio naslov najboljeg zakucavača na All-Star utakmici.
Clippersi su ga angažirali prije osam dana, a sada ga, nakon prosječnih 6.6 koševa u 20 minuta po utakmici, i otpustili.
Totalsport
Foto: AFP
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara