Button definitivno sljedeće sezone u Williamsu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Buttonu će to biti drugo iskustvo u Williamsu, u kojem je počeo F1 karijeru 2000., a otad je vozio za Benetton i sada za BAR, u kojem se odlično snašao.
Britanac je trenutno treći u poretku SP-a sa 61 bodom, a najbolji rezultat sezone mu je drugo mjesto na Velikoj nagradi Njemačke.
U Williamsu će se Button pridružiti Australcu Marku Webberu, dok sadašnji vozači Williamsa Juan Pablo Montoya i Ralf Schumacher odlaze u McLaren, odnosno Toyotu.
Williams je trenutno tek četvrti u poretku momčadi sa samo 47 bodova.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara