Blogeri: ´Ajmo u Fontanu!
UBRZO nakon što je utakmica između Rusije i Hrvatske u Moskvi završila remijem, svoj osvrt na utakmicu dali su naši vrijedni blogeri.
Lazio18 piše kako mu se čini da je plan ove reprezentacije "bod vani, pobjeda kod kuće", te da je zadovoljan s igrom Klasnića i Da Silve, ali reprezentaciji nedostaje Pršo. On, kao i autor bloga Komik, pozvao je na slavlje u Fontanu.
marksblog.bloger.hr smatra kako je Hrvatska u prvom poluvremenu bila bolja momčad, ali prilike nije uspjela konkretizirati, a dinamo_bbb.bloger.hr piše kako je Hrvatska pokazala da može bez veselog trija.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara