Bilić: Nadao sam se pobjedi
HRVATSKI izbornik Slaven Bilić nakon utakmice je kazao kako je zadovoljan igrom naše momčadi, no da se nadao pobjedi. "Čestitam svojim igračima, taktički i tehnički bili su dobri" - rekao je naš izbornik.
"Mi smo znali da je Hiddink jedan od najboljih trenera na svijetu. Međutim po profilu ruskih igrača koje je imao na raspolaganju znali smo kako će igrati. Slično je igrao i s Australijom." - komentirao je Bilić Hiddinka.
"Najveća opasnost prijetila nam je od Aršavina, koji je svjetski igrač. Mi smo ga neutralizirali. Imali smo jedan kritičan period u drugom poluvremenu od 60. do 75. minute. Ostalo vrijeme smo mi kontrolirali igru, bili smo bliže pobjedi" - rekao je Bilić.
"Ja sam se nadao pobjedi. Zadovoljan sam s igrom, pogotovo u obrani. Jedino smo bili stidljivi nekoliko puta u prvom poluvremenu kad smo mogli bolje reagirati. Bilo je prostora i prilika, ali ih nismo iskoristili. Bit će bolje drugi put" - zaključio je naš izbornik.
Bilić nije želio komentirati je li u 75. minuti trebao biti dosuđen jedanaesterac za Hrvatsku, jer kako je rekao, nije vidio što se točno dogodilo.
A.H.