Beattie ipak u Evertonu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Za Beattieja je bila zainteresirana i Aston Villa. Oba su kluba ponudila šest milijuna funti, ali se Beattie odlučio za Everton, jer smatra da s klubom s Goodison Parka ima veće šanse igrati u europskim kup natjecanjima. Everton se, naime, nalazi na četvrtom mjestu engleskog prvenstva.
Beattie će biti najskuplje pojačanje u povijesti Evertona. Dosad je rekordni iznos plaćen za dolazak Nicka Barmbya 1996. godine.
Southampton, koji se nalazi na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice, odlučio se za prodaju Beattieja, kako bi namaknuo novac prijeko potreban da u prijelaznom roku može pojačati obranu. "Sveci" su zainteresirani za Liverpoolov obrambeni dvojac Stephana Henchoza i Igora Bišćana.
Beattie je u Southamptonu od 1998. U 233 nastupa zabio je 76 pogodaka. Za englesku reprezentaciju odigrao je pet utakmica.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara