Basler postao trener
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Prvi posao imat će na klupi njemačkog trećeligaša SSV Jahn Regensburga.
"Želim se okušati kao trener i normalno je da krenem u nižim ligama, kako bi stekao iskustvo. U Regensburgu planiram ostati dvije sezone," kazao je bivši njemački reprezentativac, koji je prošle sezone igrao u katarskom kluBu Al Rayyanu.
Basler će na klupi trećeligaša startati kao menadžer, jer još uvijek nema trenersku licencu.
U igračkoj karijeri nastupao je za Werder Bremen, Herthu Berlin, Bayern Munchen i Kaiserslautern, a u redovima "Elfa" prikupio je 30 nastupa. Osim odličnim igrama na terenu, istaknuo se i nizom ludosti izvan nogometnih stadiona. Posljednji incident imao je upravo u Regensburgu, kada se potukao u jednom talijanskom restoranu.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara