Ančić započinje "operaciju Šangaj"
Tekst se nastavlja ispod oglasa
MARIO ANČIĆ počinje u srijedu u Bercyu "operaciju" Šangaj na terenu br 1, četvrti meč nakon 11 sati.
Organizator se odlučio da pobjedniku turnira iz St. Petersburga pretpostavi Berdycha i Rochusa, Đokovica i Mathieua, Blakea i Clementa, Grosjena i Robreda.
Dakle, središnji će teren vrvjeti od Francuza, jer kasnije igraju i Monfils i Gasquet.
Mario je još dobro i prošao. Škot Andy Murray će protiv Chele na teren posljednji, sedmi meč.
Mario je prošle godine na "jedinici" izgubio od Tursunova u tri seta. Nadajmo se da će protiv Vliegena teren br. 1 biti sretan.
Belgijanac je svoj meč prvog kola igrao na "centru" protiv Serra, a tamo su sasvim drugačiji ambijent i atmosfera.
M.J.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara