Ančić u 2. kolu Cincinnatija
MARIO ANČIĆ plasirao se u 2. kolo ATP turnira u Cincinnatiju. Ančić je u dvoboju 1. kola lako sa 6:2, 6:3 svladao Brazilca Ricarda Mella, a sljedeći suparnik biti će mu Francuz Richard Gasquet.
Ovo je bio već šesti međusobni dvoboj Ančića i Mella i tek druga pobjeda našega igrača, a obje je upisao ove godine. Proljetos je svladao Mella i u 1. kolu "Masters series" turnira u Miamiju.
Ančić niti jednom u meču nije izgubio gem na svoj početni udarac, te je Brazilcu dozvolio tek dvije "break-lopte", obje u drugom setu.
Ančić i 19-godišnji Gasquet ove godine imaju podjednake rezultate, a u jedinom međusobnom dvoboju u 3. kolu Queensa slavio je Francuz.
(Foto: FAH)
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara