Agić: Nadam se dobrom rezultatu
15 MINUTA prije početka utakmice Jasmin Agić koji će svoju priliku čekati sa klupe, kazao je za HTV kako je bitno da Dinamo dobro otvori utakmice. "Arsenal ima odlične pojedince, ali i kao kolektiv su dobri." - dodao je.
"Nadam se nastupu, volio bih igrati ovakvu utakmicu. Ali mislim da će 11 igrača koje je odabrao Kuže dati sve od sebe, kao i mi koji čekamo priliku na klupi. Nadam se dobrom rezultatu" - zaključio je Agić.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara