Rodgers nakon boda protiv "fenjeraša": Razočaran sam
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Foto: Getty Images
BAŠ kad su navijači Liverpoola pomislili da stvari kreću nabolje i da se ostvaraju obećanja Brendana Rodgersa kako se klub diže (nakon dvije uzastopne pobjede), današnji domaći remi protiv ''fenjeraša'' Leicestera vratio je malodušnost na Anfield.
Liverpool je protiv Leicestera ispustio dva gola prednosti i na kraju uzeo samo bod. Steven Gerrard je zabio iz penala u 17. i 40. minuti za 2:0 na poluvremenu, no u nastavku je Nugent smanjio u 58., a Schlupp dvije minute kasnije izjednačio za veliki bod kluba koji silno želi Andreja Kramarića.
Menadžer Liverpoola Rodgers priznao je da njegova momčad nije zaslužila pobjedu i dodao je da je razočaran zbog brojnih pogrešaka svoje momčadi.
''Na kraju smo dobilo ono što smo i zaslužili. Nismo zaslužili pobjedu. Igrali smo loše, a Leicester je pokazao da je dobra momčad. I tih 2:0 koje smo imali nije bilo zasluženo. Razočaran sam.'', rekao je trener Redsa nakon meča.
Liverpool je osmi s 29 bodova.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara