Rebić: Osjećali smo da smo moćniji od Hajduka!
Foto: Tom Dubravec/Cropix
SPLITOV napadač Ante Rebić vrtio je Marija Maloču oko malog prsta tijekom jučerašnjeg derbija na Parku mladeži. Split je slavio protiv Hajduka 2:1, a nakon "prve povijesne pobjede" Rebić je čestitao treneru i suigračima.
"Bilo je teško igrati, Hajduk je započeo u sustavu 3-5-2, igrali su dosta otvoreno što je odgovaralo meni, Belleu i Barabanu. Trener nam je rekao da će oni probati na snagu i da moramo biti pametni, napravili smo sve što je zatražio od nas i to nam se isplatilo. Čestitam ekipi i treneru na ovoj pobjedi prvoj povijesnoj nad Hajdukom. Ovo je značajna pobjeda u borbi za Europu, u prvih desetak minuta smo pritisnuli kako smo se dogovorili, ja sam asistirao frendu za prvi gol i stvarno mi je drago što ga je baš on zabio. Poslije je sve krenulo na naš mlin, osjećali smo da smo mnogo moćniji na terenu", rekao je Rebić, a prenosi službena stranica kluba.
Split u idućem kolu igra protiv Dinama.
"Sada igramo protiv Dinama, takve utakmice je najveći gušt igrati, biti će nam malo teže jer nema Ercega i Glavine, ali bit će što Bog da", za kraj će Rebić.