Jerko Leko slomio ruku
Foto: Drago Sopta / Cropix
NA PRIJATELJSKOJ utakmici protiv Zrinjskog veznjak Dinama Jerko Leko nezgodno je pao, a kasnije se ispostavilo kako je slomio kost u ruci.
Nakon snimanja u mostarskog bolnici, nekadašnjem hrvatskom reprezentativcu stavljena je longeta koju će morati nositi najmanje dva tjedna.
Kako sada stvari stoje za Jerka Leku pripreme su završene i do početka prosljetnog dijela sezone neće moći igrati utakmice.
Ova vijest sigurno je još jedan udarac treneru Modrih Krunoslavu Jurčući, koji je uslijed odlaska Matea Kovačića ostao bez još jednog veznog igrača.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara