"Arsenal može osvojiti Ligu prvaka"
Foto: Guliver Images/Getty Images
ARSENAL je u 4. kolu Lige prvaka svladao Borussiju Dortmund s minimalnih 1:0, a trener njemačkog sastava Jürgen Klopp izrazio je divljenje prema ekipi Arsenea Wengera.
"Arsenal je mlada, zdrava i tehnički potkovana momčad. Oni mogu osvojiti Ligu prvaka!", izjavio je nakon utakmice Klopp.
"Siguran sam da s ovakvom igrom mogu do naslova, samo ako u finalu neće igrati protiv Bayerna", smatra trener Borussije, koji se nada da će se njegova momčad plasirati u osminu finala.
"Mi smo u teškoj grupi, ali sve je još uvijek u našim rukama. S dvije pobjede u naredna dva kola prolazimo u drugi krug", za kraj će Klopp.
Inače, Borussia u posljednja dva kola igra protiv Napolija i Marseillea.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara