Ana Konjuh u polufinalu juniorskog Wimbledona!
Foto: Guliver Image/Getty Images
ANA KONJUH izborila je polufinale juniorskog Wimbledona!
S laganih 6:3, 6:2 pobijedila je 12. nositeljicu Ukrajinku Angelinu Kalininu. Konjuh je sjajno otvorila meč, povela s 3:0, što je bilo dovoljno za prvi set. I u drugom je hrvatska tenisačica dominirala, te je sa 6:2 dobila Ukrajinku koja je u cijelom meču ostala bez break-lopte.
Konjuh, druga nositeljica, u polufinalu igrat će protiv pobjednice iz meča četvrte i pete nositeljice, Amerikanke Taylor Townsend i Čehinje Barbore Krejčikove.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara