Zagreb obnavlja crkvu u Tivtu
ZAGREBAČKI dogradonačelnik Milan Bandić izjavio je u subotu u Kotoru da je, u okviru pomoći Hrvatima van domovine, Zagreb preuzeo obavezu financirati obnovu crkve Svetog Šimuna u Tivtu i pomoći funkcioniranje ureda Hrvatskog građanskog društva (HGD) u Kotoru.
Bandić je predvodio izaslanstvo Zagreba na manifestaciji Hrvatski dani u Kotoru koju je, uz pomoć ministarstava i Vlade Hrvatske, organiziralo HGD.
Predsjednik zagrebačke Turističke zajednice Vladimir Denić najavio je na konferenciji za novinare kvalitetniju turističku suradnju Crne Gore i Hrvatske, dok je predsjednik Hrvatske matice iseljenika, Nikola Jelinčić najavio nastavak suradnje s Hrvatima kao autohtonim narodom na prostoru Boke Kotorske.
(Hina) xdram ymaš
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati