Zagreb: Mladić demolirao studentski centar
Policija ga je uhitila i provodi istragu, rekao je voditelj smjene Operativno-komunikacijskog centra PUZ-a Zdravko Svirčić, dodajući da se tek utvrđuje što je potaklo mladića na takav vandalizam.
Svirčić je rekao da je taj mladić jutros oko sedam sati došao u Studentski centar u Savskoj 25, uzeo letvu i počeo razbijati sve oko sebe. Portir ga je pokušao smiriti, ali bez uspjeha, pa je otišao i obavijestio policiju.
Svirčić je rekao da je mladić razbio oko 60-tak stakala u Centru i demolirao zahode. Razbio je i staklo osobnog automobila "opel kadeta" koji je bio parkiran pred zgradom.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati