Utopio se mladi slovenski turist
KAKO se doznaje nestanak nesretnog Slovenca dan ranije je umaškoj policiji prijavio njegov prijatelj koji ga je zadnji put vidio u noći između subote i nedjelje kako spava na ležaljci u turističkom naselju "Stella Maris" u alkoholiziranom stanju. Na tijelu nesretnog Slovenca nisu pronađeni tragovi nasilja pa se pretpostavlja da je smrt nastupila utapanjem.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati