Uhićeni "bombaši" iz Dubrave
ZAGREBAČKA policija uhitila je trojicu maloljetnika koji su 15. prosinca prošle godine bacili bombu na kafić Camel u Dubravi.
Tri 17-godišnjaka su, zajedno sa 21-godišnjim Ž.E, dogovorili kako će raznijeti kafić, a zatim su, prema neslužbenim informacijama, planirali iznuditi novac od vlasnika kako mu se to ne bi ponovo dogodilo.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati