U Splitu opljačkan poštanski ured
SINOĆ je u Splitu nepoznati maskirani razbojnik opljačkao poštanski ured, te odnio iz njega manju količinu novca. Na sreću nitko nije ozlijeđen.
Kako doznajemo od Marine Kraljević-Gudelj, glasnogovornice PU splitsko-dalmatinske, oko 20 sati je naoružani i maskirani nepoznati muškarac, ušao u prostorije poštanskog ureda u Ulici domovinskog rata, te pod prijetnjom pištolja otuđio nekoliko stotina kuna.
U trenutku pljačke su se u poštanskom uredu nalazile tri osobe, no na sreću nitko nije stradao. Policija poduzima sve mjere kako bi se počinitelj što prije otkrio.
I.M.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati