U Sesvetama vlak usmrtio ženu
SINOĆ oko 22.45 na Željezničkom kolodvoru u Sesvetama, stotinjak metara od stajališta vlak je naletio na žensku osobu rođenu 1977. godine koja je na mjestu nesreće smrtno stradala.
Vlak, koji je naletio na ženu, nalazio se na IV kolosijeku, a nesretnicu je odbacio na III kolosijek.
Kako je priopćila PU zagrebačka, 30-godišnakinja je neoprezno prelazila prugu kada je na nju naletjela lokomotiva kojom je upravljao 46-godišnji strojovođa pod utjecajem alkohola.
Željeznički promet kroz sesvetski kolodvor odvijao se otežano, a na navedenim kolosijecima promet je bio u potpunosti zaustavljen.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati