U Puli preminuo četrnaestogodišnjak
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Glasnogovornica Policijske uprave istarske Štefanija Prosenjak Žumber izvijestila je na redovitoj konferenciji za novinare kako je najvjerojatnije zbog ozljeda glave sinoć oko 23 sata u pulskoj Općoj bolnici preminuo četrnaestogodišnji učenik Osnovne škole "Vjenceslav Novak" Mišel Kovačina iz Sesveta, koji je u Rapcu bio na ekskurziji.
Po njezinim riječima, on je u nedjelju dovezen u pulsku bolnicu jer mu je pozlilo nakon skakanju u bazen turističkog naselja Girandela.
Kako se pretpostavlja, on je najvjerojatnije skačući u bazen, zadobio ozljede glave budući da se nakon toga požalio nastavnicima na glavobolje.
Liječnici labinskog Doma zdravlja nakon poziva nastavnika stigli su u Rabac i Mišela odvezli u pulsku bolnicu gdje je sinoć preminuo.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati