U Engleskoj eksplodiralo već treće pismo-bomba
U EKSPLOZIJI pisma-bombe u Južnom Walesu teško je ozlijeđena jedna žena, javlja BBC.
Do već treće eksplozije te vrste, došlo je jutros oko 9.23. Prema policijskom izvješću, pismo-bomba je eksplodiralo u DVLA (Driver and Vehicle Licensing Agency) centru u Swansei.
Jučer je pismo-bomba eksplodiralo u knjigovodstvenoj tvrtci u Berkshireu, koja surađuje sa tvrtkom koja policiji distribuira kamere za nadzor brzine, a u ponedjeljak u uredu u centru Londona koji je povezan sa prekršajnim sustavom.
Zanimljivo je da su sve tvrtke na neki način povezane sa automobilima, vozačima i prometnim prekršajima.
"Važno je da policija nastavi istragu bez ikakvih špekulacija." - rekao je državni tajnik John Reid, dodajući kako je stanje postalo zabrinjavajuće.
I.M.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati