Starca usmrtilo stablo
JUČER je kraj mjesta Bošnjaci, nedaleko od Županje, prilikom čišćenja odvodnih kanala na oranici, poginuo 74-godišnjak, izvijestila je policija.
Do nesreće je došlo kad starcu na leđa palo stablo kojeg je motornom pilom odrezao 36-godišnjak. Od zadobivenih ozljeda, 74-godišnjak je preminuo u Općoj bolnici Vinkovci.
I.M.
Foto: Arhiva
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati