Šmrkao kokain s Dinamovog grba
ZAGREBAČKA je policija dovršila kriminalističku obradu nad 42-godišnjim hrvatskim državljaninom Miljenkom R. koji je uz kaznenu prijavu doveden u istražni centar Županijskog suda u Zagrebu zbog zlouporabe opojnih droga.
On je u četvrtak oko pola 12 na parkiralištu u Trpimirovoj ulici zatečen u svojoj Lancii zajedno s državljaninom BiH Sead Đ., kojemu je dao da bez novčane naknade konzumira kokain i to tako da je kokain stavio na sliku s Dinamovim grbom s koje je Sead kroz plastičnu cjevčicu ušmrkavao kokain.
Daljnjim površinskim pregledom kod osumnjičenog u džepu je pronađen etui u kojem se nalazila jedna plastična vrećica s oko 12,3 grama kokaina, te druga s 1,6 grama kokaina, a način pakiranja nedvojbeno je ukazivao da je droga bila namijenjena daljnjoj preprodaji, priopćila je zagrebačka policija.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati