Šibenčani u molitvi za Papu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Šibenski biskup Ante Ivas u 11 sati će u katedrali Svetog Jakova predvoditi misu za Ivana Pavla Drugog.
U svom jutrošnjem priopćenju šibenski biskup Ante Ivas naglašava, kako je Ivan Pavao Drugi bio "istinski navjestitelj slave Božje te graditelj mira među svim ljudima dobre volje, pa i među onima koji tu volju nisu uvijek imali".
Šibenik je u znak zahvalnosti Svetom Ocu jedan od svojih najljepših trgova nazvao njegovim imenom, a naša je biskupija, povodom svoje 700 stotne obljetnice 1998. godine, u velikom i nezaboravnom hodočašću u Rim na svečanoj audijenciji doživjela svu njegovu pažnju i ljubav.
Osobno, u sebi nosim poseban osjećaj obogaćen ljubavlju koja je na čudesan način zračila iz Svetog Oca", navodi u svom priopćenju šibenski biskup.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati