Sastanak "petorke" u vili Weiss
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Sastanak je počeo oko 13 sati, a nazočni su predsjednik SDP-a i premijer Ivica Račan, predsjednik HSS-a i Hrvatskog sabora Zlatko Tomčić, predsjednica HNS-a Vesna Pusić, predsjednik LS-a Ivo Banac i predsjednik Libre Jozo Radoš.
Na sastanak su stigli i potpredsjednik Vlade Slavko Linić i ministar za europske integracije Neven Mimica.
Bit će riječi i o izborima, o načinu glasovanja manjina.
Po neslužbenim informacijama premijer Račan o temama i zaključcima sastanka izvijestit će kasno poslijepodne.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati