Sadam: Irak nije Afganistan
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Također je ponovio da UN-ovi inspektori koji traže oružje masovnog uništenja zapravo špijuniraju.
´Čini se da neprijatelja dovodi u iskušenje da izvrši agresiju na Irak to što je nazvao padom talibanskog režima (u Afganistanu)´, rekao je Sadam vojnim časnicima, a prenijela je televizija.
´Irak se razlikuje od Afganistana jer je bogata zemlja. Vaša zemlja je organizirana i stabilna. Niti jedna druga država na svijetu nije kao ona...Ona proizvodi naftu i ne treba je uvoziti...´, istaknuo je Sadam.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati