Pula: Novi informatički kabinet
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Kabinet je opremljen sa 16 računala, dva umrežena pisača, poslužiteljima i dva projektora.
"Hrvatska se informatizacijom znanstvenog i visokoškolskog sustava sve više približava europskim standardima", kazao je pomoćnik ministra znanosti i tehnologije Zdenko Franić. Najavio je i informatizaciju studentskih domova da bi, kako je rekao, "svaka studentska soba bila priključena na internet".
Kako je rečeno na današnjoj svečanosti, Fakultet kani izraditi i digitalnu knjižnicu s literaturom potrebnom za studij.
Na upit predstavnika Studentskog zbora o osnivanju studentskog centra u Puli zamjenik ministra Franić kazao je kako Ministarstvo znanosti i tehnologije želi povećati standard studiranja svih sveučilišnih centara, pa, po njegovim riječima, i pulskoga.
(Hina) dspo dd
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati