Pucnjava na zagrebačkoj Peščenici. Mladići: Iz auta je ispalio više hitaca prema nama
ZAGREBAČKA policija zaprimila je sinoć oko 20:30 dojavu o pucnjavi iz vatrenog oružja u Andrilovečkoj ulici na području Peščenice.
Policijski službenici došli su na mjesto dojave, ali tamo nisu nikoga zatekli. Nedugo potom, dvojica 25-godišnjaka prijavila su da je nepoznati počinitelj iz osobnog automobila, nakon verbalnog sukoba, ispalio više hitaca u smjeru njih dvojice i njihova vozila.
Jedan od 25-godišnjaka u tom je trenutku bio u vozilu, a drugi izvan njega. Tijekom događaja nije bilo ozlijeđenih osoba.
Iz policije su potvrdili da je kriminalističko istraživanje u tijeku.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati