Prosvjed slavonskih mljekara
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Izlivši mlijeko iz uvoza na cestu, prosvjednici su upozorili na iznimno teško stanje u kojemu jesu upravo zbog uvoza mlijeka i mliječnih proizvoda.
"Ne treba nam ni takva Vlada ni takav ministar poljoprivrede, koji se ne brinu za slavonskog seljaka. Zbog uvoza mlijeka i druge robe, slavonski će seljaci biti gladni jer nemaju gdje plasirati svoje proizvode. Trebaju li Slavonci, čija regija može prehraniti cijelu Hrvatsku, živjeti od socijalne potpore?" zapitao je predsjednik Odbora seljačkih udruga Slavonije i Baranje Dragutin Dukić, najavljujući i druge organizirane akcije seljaka diljem Slavonije.
(Hina) xvreb xln
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati