Predsjednik Mesić dobio plaću
S TRI dana zakašnjenja predsjednik republike Stjepan Mesić dobio je plaću za mjesec studeni.
Podsjetimo, zaposlenici državne uprave, Predsjednikov ured, saborski zastupnici plaće su navikli dobivati do petog u mjesecu, ali ovaj se mjesec dogodilo da su plaće kasnile. Ministar financija Ivan Šuker ranije je najavio da su sva ministarstva obaviještena da bi moglo doći do manjih kašnjenja, a iz njegovog su ministarstva poručili da bi sve plaće zaposlenicima državne uprave trebale biti isplaćene najkasnije do polovice mjeseca te da zbog problema likvidnosti ne mogu sve plaće isplatiti u jednom danu.
Osim predsjednika Mesića, plaće su danas dobili suci, djelatnici Ministarstva obrane i djelatnici Ministarstva vanjskih poslova.
J.C.
Foto: Index
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati