Poginuo pješak u Splitu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Na njega je naletio renault 5 splitskih registraskih oznaka.
Pješak je stradao na državnoj cesti D8, dijelu splitske obilaznice, pokušavajući prijeći s južne na sjevernu stranu četverotračne prometnice, koja nema pješačke prijelaze, već pothodnike i nadvožnjak koji služi i pješacima.
Očevid je obavio istražni sudac Županijskog suda u Splitu, a do 11,30 sati sav je promet sjevernim trakom obilaznice, iz smjera Omiša, bio preusmjeren na okolne ceste.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati