Petero poginulo u poplavama u Tennesseeju
Tekst: V.Š:
Screenshot: CNN
NAJMANJE petero ljudi je poginulo u poplavama u američkoj saveznoj državi Tennessee.
Širom države su otvorena skloništa za stotine evakuiranih ljudi, kao i za one koji su ostali odsječeni zbog poplavljenih cesta. U Memphisu je tijekom dana palo do 25 centimetra kiše, a vlasti upozoravaju da bi tijekom noći na nedjelju moglo pasti dodatnih 10 do 20 centimetra.
Glasnogovornik agencije za upravljanje u kriznim situacijama Tennesseeja, Jeremy Heidt, rekao je da je pet smrtnih slučajeva prijavljeno u okruzima Stewart, Davidson, Williamson i Carroll.
Dvoje je odnijela bujica kada su pokušali pronaći spas na krovu, a točni uzroci smrti preostalo troje poginulih još nisu poznati.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati