Pašalić: Tražimo partnere s kojima možemo graditi
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Na osnivačkoj skupštini Gradske organizacije Hrvatskog bloka, Pašalić je rekao da HB traži partnere s kojima će graditi, a ne samo zasjesti u fotelje, žele da se pokrene gospodarski napredak Hrvatske u što sadašnja vlast pokušava uvjeriti građane "opsjenama i predstavama oko otvaranja autocesta".
"Dok ljudi sve lošije žive govori im se da nisu svjesni boljitka, kao da su slaboumni" naveo je dopredsjednik Hrvatskog bloka Rudolf Vouk, napominjući da stranka nudi rješenja gospodarskih problema.
(Hina) on dd
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati