Papa pratio angelus iz svoje sobe
Tekst se nastavlja ispod oglasa
U izravnom prijenosu talijanska televizija RAI prikazala je iz sobe u bolnici Gemelli kako Papa sjedi i preko ekrana prati molitvu s Trga svetog Petra. Zajedno s Papom u sobi su bili državni tajnik Svete Stolice, kardinal Angelo Sodano, drugi suradnici i liječnička ekipa koja se brine o Ivanu Pavlu II. Te snimke vidjele su se i na velikim ekranima na Trgu svetog Petra.
Molitvu i Papinu poruku za današnji angelus pročitao je u 12 sati sa prostora ispred bazilike svetog Petra zamjenik državnog tajnika Svete Stolice, nadbiskup Leonardo Sandri. Papa se najprije zahvalio svima koji su mu uputili poruke u bolnicu, a prije svega kardinalima, biskupima, svećenicima, vjernicima, veleposlanicima i delegacijama, muslimanskim i židovskim, koje su dolazile u polikliniku Gemelli. Mnogi su dolazili moliti na prostor ispred bolnice i "to je za mene ohrabrujući znak", poručio je Papa.
(Hina) xstom ysb
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati