Na željezničkoj postaji poginula starica
NA ŽELJEZNIČKOJ postaji u Novoj Gradiški rano popodne poginula je prelazeći prugu 79-godišnja J.B. iz Nove Gradiške.
Dok je neoprezno prelazila prugu, udario ju je putnički vlak Zagreb - Vinkovci.
Od ozljeda starica je umrla na putu do novogradiške bolnice.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati