Mrtav pijan autocestom vozio u suprotnom smjeru
SINOĆ se 42-godišnji B. M. iz Mrkoplja pijan upustio u luđački pohod po autocesti A1 te je od odmorišta Vukova Gorica do tunela Mala Kapela vozio u suprotnom smjeru.
Kako se doznaje iz PU karlovačke, u vožnju suprotnim smjerom autoceste, u automobilu delničkih oznaka, B. M. se zaputio sinoć oko 22.30 sati. Kad ga je policija uhitila izmjereno mu je 3,09 promila.
B. M. je po autocesti pijan divljao u trenucima dok mu je već bila izrečena zabrana upravljanja motornim vozilima.
I.M.
Foto: Arhiva
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati