Mobimak najavio re-branding u T-Mobile
MOBIMAK je na konferenciji za novinare u Skopju najavio promjenu imena svog branda u T-Mobile. Rebranding je započeo odlukom Upravnog odbora (iz veljače ove godine), a trebao bi se zaključiti početkom rujna 2006. godine, kada će Mobimak i njegovi korisnici postati dijelom jednog od najvećih mobilnih operatera na svijetu, T-Mobile-a.
Mobimak već je 10 godina na makedonskom tržištu i ima povjerenje preko 800.000 korisnika. 2005.godine Mobimak je bio najuspješnija makedonska tvrtka, sa 170.000 novih korisnika.
Rebranding u T-Mobile predstavlja zasluženi uspjeh za Mobimak, tvrtku koja je na putu prema ovom cilju nastavila rasti i razvijati se uz stalni rad i predanost klijentu. Mobimakov ulazak u T-Mobile znači i dolazak kvalitete i poslovnih standarda jednog od najvećih svjetskih brandova u Makedoniju.
Rubin Zareski, glavni izvršni direktor Mobimaka; Michael Gunther, član izvršnog odbora T-Mobile International; te Atilla Szendrei, glavni izvršni direktor Makedonskih telekomunikacija prisustvovali su konferenciji za medije kojom je najavljen rebranding.
Ova će promjena korisnicima donijeti nove usluge, proširenje mreže, nove tarifne modele, najnovije modele mobilnih telefona po niskim cijenama, kao i unaprjeđenje sustava planiranja i implementacije novih tehnologija, kao što je 3G, te uvođenja novih WAP portala u skladu s novim uslugama.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati