Kina: Novi slučaj SARS-a?
Službeno priopćenje navodi samo da se radi o 20-godišnjoj konobarici koja se već više od tjedan dana nalazi u bolnici. "Ukupno 48 osoba koje su s njom bile u bliskom kontaktu stavljeno je u izolaciju dok je još 52 pod prismotrom", navode lokalne novine u gradu Guangzhou.
U međuvremenu je iz bolnice, nakon što se potpuno oporavio, pušten 32-godišnji televizijski producent koji je bio prvi ovogodišnji bolesnik sa virusom SARS-a, javila je agencija Xinhua.
Tijekom epidemije SARS-a 2003. godine je oboljelo oko 8.000 osoba, od kojih skoro dvije trećine u Kini, a oko 10 posto oboljelih je umrlo.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati