"Kerume, Isusati, nemoj radit´ Isusa"
Fotomontaža: Paun Paunović / Cropix
VIŠE OD 1.500 ljudi učlanilo se do sada u Facebook grupu "Kerume, Isusati, nemoj radit' Isusa".
Grupa je nastala prije dva dana kada je splitski gradonačelnik Željko Kerum pompozno najavio kako će u Splitu napraviti Isusa od 39 metara, koji će biti "najveći na kugli zemaljskoj".
Megalomanski gradonačelnik to je najavio kao najveći projekt svoga života.
Njegova izjava odmah je povukla niz reakcija. Većina misli kako se radi o Kerumovom predizbornom potezu, kojim, u nedostatku drugih aduta, pokušava kupiti glasove vjernika.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati