Iran ne odustaje od nuklearnog programa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Ministar vanjskih poslova Kamal Harazi ponovio je da će se nuklearni program koristiti u isključivo miroljubive svrhe, dakle za proizvodnju električne energije, a ne za proizvodnju bombi, kao što to tvrdi Washington.
"Legitimno pravo Irana da posjeduje i koristi nuklearnu tehnologiju ne može se zamijeniti ni za kakve ustupke", bio je izričit Harazi čije riječi prenosi agencija IRNA.
(Hina) xvk ydv
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati