Grom usmrtio gledatelja u Svazilandu
JEDAN gledatelj je poginuo, a sedam je ozlijeđeno u bizarnoj nesreći na nogometnoj utakmici u Svazilandu, kada je tribinu stadiona u Gegeu pogodio grom.
Utakmica se igrala prvog dana Nove godine, a oluja koja je pogodila Gege bila je kobna za 52-godišnjeg gledatelja. Izvori iz Svazilanda navode da je preostalih sedam ozlijeđenih već otpušteno iz bolnice.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati