Glasovao premijer Ivo Sanader
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Premijer je nakon glasovanja izjavio kako očekuje da građani izađu na izbore i iskoriste svoje dužnost i obvezu, te glasuju za predsjednika države koji, unatoč smanjenim ovlastima, ima važnu ulogu u državi.
"Imam informacije da sve protječe u redu i nadam se da će se birači u velikom broju odazvati izborima", rekao je premijer Sanader.
Dodao je da kao pobornik stabilne Hrvatske drži da postojeće ovlasti predsjednika države ne treba mijenjati.
"Pobornik sam stabilne Hrvatske a jedna od odlika stabilne demokracije jest da se zakoni, Ustav i državni blagdani ne mijenjaju svaki put kada se mijenja vlast", kazao je Sanader.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati