Do 25. prosinca nova uprava "Maraske"
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Taj zahtjev radnika prihvaćen je na današnjem zatvorenom sastanku predstavnika radnika "Maraske", regionalnog sindikata PPDIV-a i formalnoga vlasnika većinskog paketa, međunarodnog poduzetnika Waltera Wolfa.
Sastanak radnika i poduzetnika Waltera Wolfa održan je na zahtjev radnika koji su željeli da se što prije prekine, kako su rekli, dvojno upravljanje tvrtkom. Naime, prije otprilike dva mjeseca predstavnici Hypo banke su izvijestili javnost da su preuzeli potpunu odgovornost za "Marasku" te da je poduzetnik Walter Wolf isključen iz upravljanja. Naglašeno je da je Hypo banka pravo na upravljanje preuzela na temelju dospjelih, odnosno neplaćenih Wolfovih obveza prema banci.
Nakon današnjeg zatvorenog sastanka Walter Wolf je potvrdio da odlazi iz "Maraske" i da će do 25. prosinca raščistiti svoj odnos s Hypo bankom.
U "Maraski" je zaposleno 214 radnika i plaće su im redovite, ali zbog neriješenih odnosa između Waltera Wolfa i Hypo banke strahuju, kako su rekli, da tvrtka ne završi u stečaju.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati