Delo: Odlazi šef Mercatora
Foto: mercatorgroup.si/Delo
SLOVENSKO Delo piše kako će se danas u Agrokoru u Zagrebu održati izvanredna sjednica nadzornoga odbora Mercatora te da će na njoj vjerojatno odstupiti predsjednik Uprave Mercatora Toni Balažič.
Balažič je, navodi Delo, mladi menadžer koji je prije dolaska na čelo Mercatora u 2012. vodio Fructal i Žito. Dodaju kako je on vodio zahtjevne pregovore s kreditorima Mercatora koji su Mercator zasad zaštititili od problema koje ima Agrokor.
Delo piše kako će Balažič napustiti Mercator na vlastiti zahtjev.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati