Bush čestitao Obami
AMERIČKI PREDSJEDNIK George W. Bush je tijekom noći telefonom nazvao svog upravo izabranog nasljednika te mu čestitao "na sjajnoj noći".
Dana Perino, glasnogovornica Bijele kuće tvrdi kako je Bush u svoje i suprugino ime čestitao Baracku Obami te obećao kako će prijenos vlasti - koji se mora dovršiti do 20. siječnja kada sadašnjem predsjedniku ističe mandat - "ići glatko".
"Krenut ćete na jedno veliko životno putovanje. Čestitam i dobro se provedite", Perino je citirala Busheve riječi.
Trenutni predsjednik je također pozvao svog nasljednika i njegovu obitelj da dođu posjetiti Bijelu kuću "kada god žele".
D.A.
Foto: AFP
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati